Kariéra

Pretože vytvárame firmu,
na ktorú budeme hrdí

V 2Home Reality veríme, že vytvárame niečo, čo prináša ľuďom radosť, našim klientom pomáha plniť si sny a všetkým našim kolegom tešiť sa zo svojej práce a chuť napredovať. Pretože naša práca je o detailoch, ktoré rozhodujú o úspechu. Vzájomná úcta, rešpekt a spolupráca sú zárukou spokojnosti všetkých.

Úspešne zvládnuť realitný obchod je síce fajn pocit, ale ten je určený najmä pre nášho klienta, ktorý zrealizoval svoj zámer a dosiahol svoj vysnívaný cieľ. To je prvé, čo nás zaujíma. So splnením klientovho cieľa prichádza aj naša spokojnosť.Pretože naším želaním je byť jednotkou pre našich ľudí rovnako ako pre našich klientov

U nás je len prvé miesto, a to je určené pre nášho klienta, náš tím a teba. Tri neoddeliteľné súčasti, ktoré sú prepletené a nezlomné ako Svätoplukove prúty. Vieme, že táto spolupráca prinesie želané ovocie, vytvorí skvelú atmosféru a prostredie, v ktorom je radosť pracovať, pomáhať všetkým rásť, učiť sa a tešiť sa zo spoločne vytvoreného jedinečného diela.

Každý prípad má svoj vlastný príbeh, je to ako pretek, ktorý má vždy víťaza a na tom najvyššom stupienku bude stáť KLIENT, MY A TY.Pretože veríme našej filozofii, pomáhame si a dôverujeme

Potrebujeme od teba len dve veci. Že môžeme s tebou vždy počítať, že nás v tom nenecháš a spolu s nami budeš rásť aj ty a otvorenosť. Naša a tvoja osobná značka je pár, ktorý nikto neprebije. To máme zapísané v DNA našej značky. Dostať sa z 0 na 1 ti pomôžeme my. Z 1 na 100 pôjdeš sám, svoj vlastný pretek, bude to len na tebe, budeme ti stáť za chrbtom alebo vedľa teba, pretože s nami môžeš vždy rátať.

Ak budeš musieť spomaliť alebo zastaviť, znamená to, že potrebuješ našu podporu a pomoc. Opravíme čo treba, dotankujeme ti palivo a ty dorazíš do cieľa ako víťaz. Aký veľký cieľ to bude, si určíš ty sám.

Pomôž nám vybudovať najkvalitnejšiu realitku na Slovensku

Do 2Home Reality prichádzajú ľudia, ktorí majú chuť pustiť sa do niečoho výnimočného. Charizma, zmysel pre detail, ochota osobnostne sa rozvíjať, vzdelávať sa, posunúť sa na vyšší level a otvorenosť našich kolegov pomáha 2Home Reality i jej klientom vytvárať náš vlastný realitný svet a dobývať trh, kde sa už skoro zabudlo, čo je to etika, odbornosť, otvorenosť, originalita, osobný prístup a profesia realitného agenta prestala byť rešpektovanou. K presadeniu (znovuzrodeniu) týchto zásad a vytvoreniu rešpektu potrebujeme ale výnimočných ľudí. Si to ty?Napíšte nám

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.