Služba PLUS+

Sme radi, že naša vzájomná spolupráca pokračuje

Preto sme pre vás, našich partnerov, zriadili jedinečnú SLUŽBU PLUS+, aby ste mali všetko pod kontrolou a v prípade potreby, ak by nastala akákoľvek situácia, sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť a my, s vašou minimálnou asistenciou, sa postaráme o všetko potrebné.

Podávame pomocnú ruku a hlavne šetríme váš drahocenný čas pri každej udalosti, či už sa rozhodnete rekonštruovať, maľovať, alebo len budete potrebovať zmeniť a vylepšiť dizajn vašej nehnuteľnosti.

Máme prehľadný zoznam našich partnerských spoločností

Ušetríme vám veľa času a nervov pri pracnom vyhľadávaní kontaktov na internete, v telefónnych zoznamoch a podobne. Len si predstavte, že potrebujete riešiť havarijný stav, ten chaos, stres, napätie, neviete, kde vám hlava stojí. Jednoducho zoberiete náš zoznam a zavoláte na telefónne číslo havarijnej služby.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.